The most hated topics at the ECL exam - Level B2 - 2nd Edition
A képek csak illusztrációk.

The most hated topics at the ECL exam - Level B2 - 2nd Edition

ISBN szám: 978-615-5386-27-5
Kiszerelés: db
Súly: 1 Kg
Készlet:Raktáron
Nettó: 5 238 Ft +áfa
 db
Megosztás másokkal:

Termékismertető

Megújult a The most hated topics at the ECL exam című B2 szintű angol gyakorlókönyvünk. A 2. kiadás figyelembe veszi az első kiadás óta bekövetkezett változásokat az ECL vizsgák feladataiban, pl. hogy a fogalmazás feladatoknál az elvárt szószám 200-ról 150-re csökkent. Az időközben elavult témájú olvasásértés feladatokat, valamit a szóbeli produkcióhoz tartozó képanyagot is frissítettük. Az új kiadvány így egyrészt mindenben megfelel az jelenleg érvényes ECL specifikációknak, másrészt 5 olyan tesztsort tartalmaz, amely remélhetőleg nemcsak hasznos, de érdekes is lesz a nyelvtanulók számára.

A könyveink tartalmazhatnak online feladatokat, melyek papíralapon nem elérhetőek.
Az online feladatok és a beszédértéshez kapcsolódó hanganyagok maximum 3-szor tölthetőek le az audio.szabonyelviskola.hu oldalról.

Értékelés-véleményezés

A termék értékelése: (0/5) 0 szavazat
Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.