Új
Deutsch STUFE B2 Band 3 Interaktív tananyagverzió
A képek csak illusztrációk.

Deutsch STUFE B2 Band 3 Interaktív tananyagverzió

ISBN szám: 978-615-5386-37-4
Kiszerelés: db
Súly: 0 Kg
Készlet:Raktáron
Nettó: 2 857 Ft +áfa
 db
Megosztás másokkal:
Rövid ismertető: A Deutsch STUFE B2 Band 3 Interaktív tananyagverzió, amely segítségével a német nyelvtanulás egy magasabb szintre emelkedik!

Termékismertető

Célunk, hogy egyedülálló módon támogassuk mindenkit abban, hogy hatékonyan és könnyedén használhassa a német nyelvet B2 szinten.

Mi teszi kiadványunkat kivételessé? Online interaktív tananyagunk nem csak egy egyszerű nyelvkönyv. Tesztjeink és gyakorlófeladataink azonnal javításra kerülnek, így a visszajelzés alapján láthatod a fejlődést. Nincs várakozás, nincs késleltetés – csak hatékony és dinamikus tanulás.

Miért válassz minket?

Gyors javítás: Minden teszt és gyakorlófeladatazonnal javításra kerül, így láthatod a hibáidat és gyorsan fejlődhetsz.

Interaktív tanulás:Hanganyagok ésérdekes gyakorlatok segítségével tesszük élvezetessé a tanulást.

Rugalmas nyelvelsajátítás: Tanulj saját tempódban, bármikor, bárhol. Nincsenek időkorlátok!

Eredményorientált módszer: Célunk, hogy magabiztosan használd a német nyelvet a való életben is.

A megvásárolt kód a következő oldalon aktiválható:
online.szabonyelviskola.hu

Értékelés-véleményezés

A termék értékelése: (0/5) 0 szavazat
Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.