Gyakran Ismételt Kérdések

A nyelvtanfolyam során az üzleti világhoz kapcsolódó szóbeli és írásbeli kommunikációt fejlesztjük, stabilizáljuk, hogy a különböző meetingeken, külföldi partnerekkel való találkozók során magabiztosan tudjanak kommunikálni nyelvtanulóink.

A CEFR-nek megfelelően, a SZABÓ Nyelviskola és Fordítóiroda Kft. több kézséget mérő, saját összeállítású előzetes tudászszint felmérési lehetőséget biztosít a nyelvtanulók számára.

Célunk, hogy megtaláljuk leginkább megfelelő személyre szabott képzési programot.

Nyelvtanáraink diplomával rendelkező, több éves szakmai és tanítási tapasztalattal rendelkező szakemberek, akik elkötelezettek a munkájuk iránt. Szabadságot adunk nekik abban, hogy személyre szabottan állítsák össze a képzési anyagot figyelembe véve a résztvevő igényeit és képességeit.

Egyéni vagy kis létszámú csoportokban.